מתקני מים למשרדים ועסקים – טיפים ומידע לבחירה חכמה

מתקני מים למשרדיים

אנו משווקים מתקני מים למשרדים ועסקים כחלק מחוויה כוללת של המותג שלנו.

מים הם חיים גם כאשר מדובר במקומות עבודה, הפסקת הקפה רגועה בפינת הקפה או הגשת מים קרים ללקוחות שבאו לביקור,
אנחנו תמיד רוצים להעניק לכולם מים צלולים וטעימים.

ההיצע בשוק מתקני המים גדול ולנו חשוב להביא אליך את כל המידע הנדרש בדרך להחלטה חכמה ויעילה ונתחיל דווקא מהסוף:

 • הימנעות מעסקה כובלת – בדרך כלל הלקוחות מתפתים לביצוע רכישה של מתקני מים למשרדים בתשלומים רבים לאורך שנים,
  אצלנו הרכישה היא חד פעמית במחיר הטוב ביותר!
 • תכנון נכון מצריך ממך אפס שטח אחסון במשרד! – במתקני מים משרדיים עם גלוני מים נדרש מקום לאחסן אותם מה שלא תמיד מתאים
  לצוות המשרד או מונע ניצול מלא של שטחי אחסון לטובת דברים אחרים אנו מציעים מגוון פתרונות כמו ברי מים על שיש, עמדות ברי מים עומדים
  מה שהופך מיד לחלק מעיצוב המשרד במינימום שטח נדרש – חיסכון מושלם במקום
 • קר? חם? או גם וגם? – אין כמו הקפה של הבוקר או זה שנותן לך כוח להמשך היום לכן כדאי לקחת בחשבון מתקני מים למשרדים עם שילוב מים קרים וחמים בקלות ובנוחות לאורך כל היום מבלי להשתמש בקומקומים ומיחמים.
 • סינון מים מאבנית, ריחות וטעמי לוואי – ההתמחות שלנו היא לספק פתרון של מים ללא אבנית, טעימים וצלולים. לעיתים סינון המים יהיה בכניסה למשרד או לעסק או נקודת סינון המשויכת לבר המים, כמובן שלמסעדות ולבתי קפה יש לנו פתרונות מיוחדים עליהם נדבר בכתבה נוספת בקרוב.
  מדוע כדאי לקחת בחשבון מסנן אבנית ראשי בכניסה למשרד? המים בארץ מלאי אבנית כמעט בכל מקום בארץ מה שמייצר לאורך הזמן נזקי צנרת ונזקים למוצרי חשמל. במשרדים למשל האבנית פוגעת במכונות הקפה או מצטברת על גבי קומקומים. סינון האבנית כאמור יכול להיות נקודתי באמצעות מסנן אבנית או כחלק ממערכת הסינון של מתקני המים.
 • עלות תחזוקה שוטפת – אנחנו מציעים כיום עלויות תחזוקה והחלפת סננים במחיר מינימלי לאורך השנה ללא כל התחייבות מצדכם – תבדקו אותנו באתר במחירי מסננים לברי מים ותגלו שאנחנו המשתלמים ביותר!

לסיכום כאשר רכישת מתקני מים למשרדים עומדת על הפרק חשוב לבדוק: מה אופי העסקה המוצעת ולכמה זמן היא, תמיד אפשר לרכוש מוצר מעולה בעסקה קצרה ואמינה. חשוב לבדוק עלויות מעבר לבר המים כמו תחזוקה למשל בעיקר כאשר מוצע לכם בר במחיר נמוך ככל הנראה עלות המסננים והתחזוקה יעלו לך כפול.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקבלת שירות טלפוני

דילוג לתוכן