איך לבחור בר מים שיתאים לכם?

בחירת בר מים

בשוק מגוון רחב של ברי מים ואפשרויות ובדיוק בשביל זה יצרנו עבורכם את המדריך – בחירת בר מים, לבחור בר מים שמתאים לכם.

בר מים הוא פתרון מושלם למים נקיים וטעימים וזמינים כל הזמן בבית או במשרד, ידוע כבר כי בר המים מעודד ילדים לשתיית מים עוד סיבה נהדרת לאמץ בר מים אל ביתנו.

מהן הפונקציות החשובות בבר מים?

אנו לא מדברים על הפונקציות הטכנולוגיות בשלב הראשון אלא על מה הבר מאפשר לכם, קיימים סוגי ברים למזיגת מים בלבד ללא קירור או חימום ואף ברי מים עם מיכל שיש למלא ידנית מידי פעם, לכן המלצתנו הראשונה היא לבחור בר מים המאפשר מים קרים, חמים ופושרים ואף חימום מהיר וזאת כדי לאפשר לכם את כל האפשרויות עם מינימום התעסקות.

סינון וטיהור המים

בהמשך לסעיף הראשון ישנם ברי מים שמטרתם רק לאפשר מזיגה נוחה והם אינם מטהרים את המים כלל. אנו כמובן ממליצים שאם כבר הולכים על בר מים אז לאפשר למשפחה או לעובדים מים טהורים, נקיים וטעימים. בחלק מברי המים הפילטר הוא פנימי ויושב בתוך גוף המתקן, בסוגים אחרים ישנו פילטר חיצוני. גם במסננים עצמם יש מספר אפשרויות סינון כמו סינון אבנית, חול חלודה, חומרים רעילים ואף השבחת טעם המים. אנו כמובן ממידים לרשותכם את כל הידע ואפשרויות הבחירה אצלנו לקבל בר מים המעניק לכם מים ברמה הגבוהה ביותר!

גודל ומיקום בר המים

בחירת בר מים מושפעת גם מהמקום הפנוי שיש לכם עבורו בבית או במשרד. קיים בר מים שולחני\על השיש אם מדובר במרווח גדול ניתן לבחור בברי מים גדולים וכמובן יש גרסה מוקטנת של ברי מים המאפשרים את אותן אופציות בדיוק רק שבר המים תופס פחות מקום. קיים גם בר מים רצפתי המיועד לבית או למשרד ומאפשר גישה נוחה למשל לילדים, סוג זה של בר מים אינו תופס מקום על שיש או מצריך שולחן ייעודי.

בטיחות

המחשבה לרכוש בר מים אצל הורים בעיקר היא למען בריאות הילדים, חשוב לזכור כי בר מים מאפשר מזיגת מים חמים ומנגנון בטיחות הוא חובה! פונקציית הבטיחות למעשה נועלת את הברז ומצריכה פעולה משולבת כמו לחיצה על שני כפתורים או הרמת מנוף קטן לפני המזיגה – פעולה שילד בגיל קטן לא יכול לעשות בעצמו

חיסכון ונוחות

כאשר אתם בוחרים באופציית בר מים חשוב לזכור ולבחון את עלות החלפת פילטר תקופתי והאם זה כרוך בהתחייבות חודשית כל שהיא, לצערנו התחום מזמן מידי פעם ללקוח "חתונה" כלכלית מיותרת לאורך זמן והוצאות גדולות. אנו מאמינים שרכישת בר מים צריכה להיות ראשית במחיר ברור ובעיסקה שקופה כך שלקוח ידע בדיוק על מה הוא משלם בלי הפתעות מיותרות. אצלנו באתר כל מחירי ברי המים ברורים וניתן לשלם בתשלומים לפי בחירה ונוחות התשלום ללקוח. ברי המים שלנו דורשים החלפת פילטרים פעם בשנה, באתר שלנו תמצאו מגוון מסננים להחלפה במחיר זול כל השנה ובאיכות מעולה. כאשר רכשתם בר מים לבית כמובן שניתן לשכוח לגמרי מקניית מים בסופרמרקט וסחיבת בקבוקים – מהיום עלות המים היא אגורות בודדות בלבד.

איך והיכן למקם בר מים?

מיקום בר מים צריך להיות ליד נקודת מים ולרוב ימוקם במטבח הבית או במטבחון המשרד. במידה וישנו ברז בקרבת פינת המתנה אז כמובן שניתן למקם שם. אל ברז המים מתחבר צינור גמיש המוביל אל בר המים ובחלק מהברים ימוקם סנן קו לפני כניסת המים אל בר המים.

מדוע חשוב לשלב סינון אבנית?

המים בישראל מלאי אבנית (מים קשים) המצטברת בצנרת, על גוף החימום של בר המים ועל יציאות המים של הבר. בטווח הקצר מדובר בבעייה אסתטית אך בטווח הבינוני והארוך מדובר בנזק למכשיר. חשוב וכדאי מאוד לשלב פתרון מניעת אבנית בכניסה לבית או נקודתית בבר המים עצמו.

יעילות אנרגטית

מרבית המכשירים החשמליים הקיימים כיום בשוק, כולל ברי מים מדורגים על פי יעילות האנרגטית. כדאי לבדוק לפני הקנייה האם לבר המים בו אתם מתעניינים יש אופציות של חיסכון בחשמל, חימום מהיר או מצבים ופונקציות נוספות המאפשרות לכם חיסכון בחשמל.

אנו מקווים שמדריך זה יהיה שימושי עבורכם ועונה על שאלות בבחירת בר מים, במידה ויש לכם כל שאלה נוספת או התייעצות ניתן ליצור קשר עימנו – הייעוץ הוא ללא התחייבות או עלות 072-3911419

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

לקבלת שירות טלפוני

דילוג לתוכן